Rozë

Blendi Fevziu i uron ditëlindjen vajzës së madhe me një foto të veçantë

0

Vajza e madhe e gazetarit të njohur, Blendi Fevziu feston sot ditëlindjen. Ka qenë vetë gazetari, i cili ka publikuar një foto me të në rrjetet sociale.

Në  një foto të shkrepur me vajzën gjatë një udhëtimi në Paris, Fevziu shkruan:  “Gëzuar ditëlindjen Mishel!”

Vajza e madhe e gazetarit ka një ngjashmëri të madhe me të atin dhe bëhet gjithmonë e më e bukur sa herë e shohim në profilin e babait të saj.

Blendi ka treguar se si çdo baba tjetër është shumë i lidhur me vajzat e tij që kanë një diferencë të madhe moshe.

View this post on Instagram

Happy birthday Mishel

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Lexo të tjera