Bota

Blero paralajmëron premierën e projektit të ri muzikor

0
blero-paralajmeron-premieren-e-projektit-te-ri-muzikor

Blero, këngëtari i njohur shqiptar, për pak orë do të sjellë projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Këngëtari i dashur për publikun, Blero ka zbuluar se sot vije kënga e re e pritur nga fansat, të cilën e kishte paralajmëruar kohë më parë në rrjete sociale.

Në Instastory, ai kishte publikuar një imazh ku shihet Blero së bashku me një çift prapa tij dhe duket të jetë në një sallë dasmash të zbukuruar mjaft shumë.

Këngëtari kishte paralajmëruar gjithashtu se kënga e re do t`i kushtohej dasmave dhe si duket pritjes së tyre i erdhi fundi./Lajmi.net/

Lexo të tjera