Rozë

Blero sjell këngën më të re “Nusja ime”

0
blero-sjell-kengen-me-te-re-“nusja-ime”

Këngëtari i njohur shqiptar Blero ka publikuar këngën e tij më të re, pasi paralajmëroi atë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Kënga titullohet “Nusja ime”, ndërsa vjen me ndihmë nga, producent ekzekutiv Shpetim Desku, teksti dhe muzika Kreshik avdiu, orkestrimi Artan Mezini ndërsa violine Mentor Sylejmani.

Video klipi u xhirua në një ambient romantik, ku shihen një çift martesor prapa Bleros me veshje dasmore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Më poshtë mund të dëgjoni këngën më të re të Bleros./Lajmi.net/

Lexo të tjera