Rozë

“Bota ime je ti”, Afrona Dika ndan një fotografi me Bleron nga dasma

0
“bota-ime-je-ti”,-afrona-dika-ndan-nje-fotografi-me-bleron-nga-dasma

Dhe, çifti shpeshherë ndajnë edhe momente së bashku në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, bashkëshortja e këngëtarit, Afrona ka publikuar një fotografi nga dasma derisa i ka shprehur edhe dashurinë.

“Bota ime je ti”, ka shkruar Afrona në përshkrimin e postimit teksa nuk ka munguar edhe komenti i Bleros.

“Dashuria ime e përjetshme”, i ka shkruar këngëtari.

Ndryshe, Afrona dhe Blero janë martuar në vitin 2019./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika)

Lexo të tjera