Lajme

Brenda një dite 829 gjoba për qytetarët që nuk respektuan masat antiCovid

0
brenda-nje-dite-829-gjoba-per-qytetaret-qe-nuk-respektuan-masat-anticovid

poKështu bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit Policia ka shqiptuar rreth 1 mijë tiketa të trafikut, ndërsa për vepra të ndryshme penale ka arrestuar 16 persona.

Brenda një dite kanë ndodhur 22 aksidente me të lënduar dhe 29 me dëme materiale.

Lexo të tjera