Rozë

Bruno, Flori dhe Klajdi Haruni publikojnë këngën e re

0
bruno,-flori-dhe-klajdi-haruni-publikojne-kengen-e-re

Bruno, Flori Mumajesi dhe Klajdi Haruni kanë lansuar këngën befasi për publikun, shkruan lajmi.net.

Threedots, njoftuan përmes rrjeteve të tyre sociale se tashmë mund ta dëgjojmë projektin e tyre muzikor në platformën YouTube.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi)

Ata kanë zgjedhur ta publikojnë me videoklip projektin e tyre muzikor derisa për tekstin është përkujdesur Flori Mumajesi gjithashtu edhe për muzikën ndërsa aranzhimi është realizuar nga labeli i tyre.

Kujtojmë se, ky është bashkëpunimi i tyre i parë për vitin 2021./Lajmi.net/

Lexo të tjera