Rozë

Burri e lejon gruan të bëjë seks me shokun e tij për një arsye të fortë

0

Një baba i dy fëmijëve filloi të krijonte distancë me gruan e tij mas 17 vitesh martesë.

Ajo ishte e bezdisur që ai nuk bënte “gjëra të vogla” për të, si planifikimi i udhëtimeve argëtuese jashtë vendit ose takimet romantike, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Dhe ndërsa dyshja largohej, një problem i ri lindi në marrëdhëniet e tyre.

Shoku i burrit filloi të kryente marrëdhënie seksuale me gruan e tij ndërsa ai po përjetonte ndarjen.

Shkëndijat filluan të shfaqeshin mes shokut të burrit dhe gruas së palumtur, gjë që ngriti më shumë pikëpyetje në lidhje me martesën.

Kështu që në një përpjekje për të shpëtuar marrëdhënien e tij, burri i dha leje partneres së tij të flinte me mikun e tyre të përbashkët.

Ngjarja u bë e ditur në platformën ‘Reddit. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera