Rozë

Burri po me tradheton me nusen e kojshive , Ajo e ka burrin ne gurbet u martua ket ver dhe kur erdh nuse un kisha deshir qe te…!

0

Burri po me tradheton me nusen e kojshive , Ajo e ka burrin ne gurbet u martua ket ver dhe kur erdh nuse un kisha deshir qe te –

Pershendetje Histori Të Jetës ,  anonime ju lutem kisha pas deshir me shkru historin time nese bon me postu ka ardh nje nuse veren e kalume ktu afer neve ne fshat ajo burrin se ka ktu e ka ne gurbet, mu dhimke  shkojsha e mersha e thirrsha per kafe i rrisha gati si gjdo nuse qe osht e re edhe ngushtohet.U munojsha me ja hek merzin  per burrin e vet po gjat ksaj kohe une vrejta disa sene,qe nuk mpelqejshin kur vike burri jem ajo e kqyrke shum.Burri ju ulke perball saj edhe shpesh her i kam nxen tu ju shku buza ngaz dyve kom fillu kapak me dyshu qe aj po mtradhton me ket nuse, po per fat tkeq  ish kan bash qajo qe un kom pas frik shum qe mos te ndodh dhe ish e vertet qe  burri im me tradhton me nuse te kojshive nuk e pranon ama une i nxa gjith ne tel sms dej sa ja kam nxan foto me ka premtu qe sa e sa her ska me ndodh po prap e perserit sdi qa tboj i kam 3 femi veq fmit me dhimen se smuj mi lan kshtu porblem nuk me nxerr po mdoket osht i dashurum ne to ajo oj nej idiote krej burrat dhkojn me to te mahalls e kom pas shoqe dej sa e kom kuptu qe po shkon me burr tem edhe e kom perzan ma skom kontakt po jem shum afer me shpij o Zot sdi qa me bah kak her matna mi tregu familjes po sdi veq fmit me dhimen qa kishit baj ju me kan ne ven temin pershendrtje per juve.Burri po me tradheton me nusen e kojshive , Ajo e ka burrin ne gurbet u martua ket ver dhe kur erdh nuse un kisha deshir qe te

Lexo të tjera