Sport

Caktohet gjyqtari i finales së Superkupës mes Bayern dhe Sevilla

0
caktohet-gjyqtari-i-finales-se-superkupes-mes-bayern-dhe-sevilla

UEFA komunikoi së fundmi se 42-vjeçari do të vendosë drejtësinë midis fituesve të Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës.

Tejlor ka gjykuar 259 ndeshje të Premierligës, ndërsa në kompeticionet europiane ka dhënë verdict në 22 ndeshje të Ligës së Kampioneve, 19 të Ligës së Evropës, 2 ndeshje në Ligën e Kombeve dhe 7 miqësore ndërkombëtare. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera