Rozë

Camila Cabello me partnerin shijojnë një shëtitje në perëndim të diellit

0
camila-cabello-me-partnerin-shijojne-nje-shetitje-ne-perendim-te-diellit

Camila Cabello dhe i dashuri i saj Shawn Mendes vendosën të dalin rrugëve të martën pasdite duke shijuar një shëtitje romantike nëpër West Hollywood, transmeton lajmi.net.

Çifti, të cilët janë në lidhje që nga viti 2019, dukeshin të ëmbël ndërsa ecnin me duar të ndërlidhura.

Shawn, mbante në krah Camila, e cila dukej me stil në një xhaketë xhins të zbardhur tepër të madhe nga FRAME.

Këngëtarja 24-vjeçare në Havana shtroi rrobat e jashtme tërheqëse mbi një sytjena të zezë sportive dhe dollakë të ngjashëm.

Ajo shtroi disa zinxhirë argjendi rreth qafës së saj dhe i futi këmbët në një palë rrobash lëkure. Flokët e gjata të zeza të Camila-s ishin të çrregullta teksa nuk kishte vendosur grim.

Shawn, doli me një figurë elegante në një bluzë të zezë të futur në një palë pantallona./Lajmi.net/

Lexo të tjera