Rozë

Can Yaman i shkruan publikisht moderatores shqiptare

0
can-yaman-i-shkruan-publikisht-moderatores-shqiptare

Aktori me prejardhje shqiptare, Can Yaman, është një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar në Instagram një video, në të cilën mori komente të shumta nga miliona ndjekësit e tij.

Por, në atë video nuk mungoi komenti i moderatores së njohur shqiptare, Eva Murati, të cilës i replikoi Can.

Eva i ka komentuar dy emoji, duke treguar se i pëlqen aktori dhe është “zjarr”, kurse Yaman po ashtu komentoi me dy emoji duke e falënderuar atë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera