Rozë

Capital T publikon imazhin me ëmbëlsirë në formë zemre me rastin e ditëlindjes

0
capital-t-publikon-imazhin-me-embelsire-ne-forme-zemre-me-rastin-e-ditelindjes

Data 29 shkurti është ndër më të rëndësishmet në jetën e Capital T, shkruan lajmi.net.

Reperi në këtë datë feston ditëlindjen e tij të 29 dhe këtë vit ai duket se do ta festojë larg familjes por në një vend mjaft të bukur.

Capital T për momentin gjendet në një ishull të Kolumbisë teksa edhe ndan fotografi të shumta në profilin e tij në Instagram, ndërsa me rastin e ditëlindjes së tij ai ka postuar një imazh ku shihet me një ëmbëlsirë të kuqe e në formë zemre në dorë.

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Nuk dihet se kjo ëmbëlsirë a ishte dhuratë nga një person i veçantë apo nga personeli i hotelit ku po qëndron./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Lexo të tjera