Sport

Chelsea me një ‘këmbë’ në finale, Mount dyfishin epërsinë

0
chelsea-me-nje-‘kembe’-ne-finale,-mount-dyfishin-epersine

Mason Mount ka dyfishuar epërsinë për klubin e Chelseas dhe kësisoj ata janë duke avancuar 2-0 ndaj Real Madrid, raporton lajmi.net.

Mount ka shënuar në minutën e 85-të, për t’i dhënë ‘goditjen’ e fundit skuadrës së Zinedine Zidane.

Goli i shënuar nga anglezi është i paraqitur më poshtë:/Lajmi.net/

Lexo të tjera