Rozë

Christian Bale shihet me kokën e rruar teksa shijon një ditë në Sidnej

0
christian-bale-shihet-me-koken-e-rruar-teksa-shijon-nje-dite-ne-sidnej

Aktori 47-vjeçar dukej i panjohur kur kaloi një ditë familjare në Palm Beach, një qytet idilik në plazh një orë në veri të qytetit, shkruan Daily Mail.

Flokët e bukur gështenjë nuk i shiheshin askund teksa ai sijoi një ditë familjare në qytet. Christian ishte i rrethuar nga familje të tjera që nuk dukej se e njihnin, transmeton lajmi.net.

.

Gruaja e aktorit Sibi Blažić u pa në krah me çiftin që mbanin duart përreth ndërsa shëtisnin nëpër parkun e makinave.

Christian vendosi të shkonte rastësisht për një ditë të veshur me një bluzë të zezë dhe pantallona të përshtatshme ngarkese së bashku me një këmishë.

Ai e përfundoi veshjen me një palë këpucë të thjeshta të zeza dhe syze dielli të errëta.

Sibi, ndërkohë, e mbajti dukjen e zakonshme, veshur me një xhaketë të zezë, së bashku me një palë geta të zeza që i përqafonin trupin.

Ajo kishte veshur flokët e saj brune të lëshuara dhe një palë syze dielli të rrumbullakëta për shëtitje së bashku me një palë pantallona të zinj./Lajmi.net/

Lexo të tjera