Rozë

CJ Sparxx po heq bluzën

0

Njihet për fotot provokative.

Me imazhe të tilla, CJ Sparxx ka ardhur përsëri, shkruan Syri Kosova.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo hodhi dy foto, në njërën nuk shihej mirë, kurse, tjetra ishte shumë e zjarrtë.

CJ bëri sikur po heqte bluzën dhe rrjeti u ‘dogj’.

Lexo të tjera