Lajme

COVID-19, izolohet sërish kryeministri britanik Boris Johnson

0
covid-19,-izolohet-serish-kryeministri-britanik-boris-johnson

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Downing Street, shkruan Euronews.

Kreu i Qeverisë britanike i cili ka qenë i infektuar me koronavirus disa muaj më parë, “ndihet mirë dhe nuk ka asnjë simptomë të sëmundjes”, ka thënë i njëjti burim.

Lexo të tjera