Rozë

Dafina me stil unik çdoherë, sjell pamje nga prapaskenat e klipit të ri

0
dafina-me-stil-unik-cdohere,-sjell-pamje-nga-prapaskenat-e-klipit-te-ri

Dafina Zeqiri është një prej artisteve shqiptare që komentohet shumë për dukjen, shkruan lajmi.net.

Ajo shquhet për guximin që të eksperimentojë në dukje dhe për këtë gjë nuk janë të pakta komentet që i merr nga fansat.

Së fundi, artistja ka nisur xhirimet e videoklipit të ri, edhe këtë herë ka vendosur të vije më ndryshe, por si çdoherë unike.

Në fotografinë e fundit që e ndau në Instagram, Dafina u shfaq me shtesa të gjata të flokëve dhe një grim më të rëndë, teksa u komplimentua nga fansat dhe koleget e saj.

Kujtojmë se “Million dollar” titullohet projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri, këngë mori mbi 7 milionë klikime në YouTube. /Lajmi.net/

Lexo të tjera