Rozë

Dafina merr vëmendjen me pamjen në makinë, zbulohet ‘sekreti’

0
dafina-merr-vemendjen-me-pamjen-ne-makine,-zbulohet-‘sekreti’

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është një prej emrave të estradës e cila shpesh tërheq vëmendjen me paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net.

Edhe së fundmi ajo ka bërë që të gjithë ta kthejnë kokën drejt saj dhe kësaj radhe me stilin akoma më të veçantë dhe flokët e gjata.

View this post on Instagram

Sorry I cant hear u over the volume of my hair

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on

Dafina duket tërheqëse në fotot e postuara dhe më pas e ka zbuluar ‘sekretin’ që fshihet pas këtyre flokëve të gjata.

Këngëtarja e ka publikuar më pas një Instastory ku ka treguar se ato nuk ishin flokët e saj por bëhej fjalë për paruke./Lajmi.net/

Lexo të tjera