Rozë

Dafina Zeqiri sjell pamje nga xhirimet e klipit të ri muzikor

0
dafina-zeqiri-sjell-pamje-nga-xhirimet-e-klipit-te-ri-muzikor

Artistja shqiptare Dafina Zeqiri është mjaft aktive me projekte muzikore, shkruan lajmi.net.

Ajo ende vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dëgjuara në estradën shqiptare, shkruan lajmi.net.

Së fundmi Dafina ka publikuar në profilin e Instagramit disa pamje ku ka zbuluar pamje nga xhirimet e projektit të ri muzikor.

Dafina dukej mjaft tërheqëse me grimin e rënduar në pjesën e syve dhe flokët e gjata të valëzuara./Lajmi.net/

Lexo të tjera