Rozë

Dalin pamje të reja nga ditëlindja e Arta Nitajt, fustani i hapur gati sa nuk i zbuloi gjithçka

0

Arta Nitaj e ka festuar ditëlindjen e 23-të.


Aktorja dhe prezantuesja shqiptare, Arta Nitaj, e ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen e saj të 23-të, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast i është organizuar një festë private të cilën shihet se e shijoi në maksimum.

Nga ditëlindja e Artës kanë dalë disa pamje të reja në të cilat ajo jo vetëm se shihet duke kërcyer mbi tavolinë por duket edhe joshëse me veshjen që ka zgjedhur.

Fustani ekstravagant gati sa nuk i ka zbuluar gjithçka.

Lexo të tjera