Sport

Dalin rezultatet e testeve për futbollistët e Dritës para ndeshjes me Legian

0
dalin-rezultatet-e-testeve-per-futbollistet-e-drites-para-ndeshjes-me-legian

Kanë dalë negativë të gjitha testet për Covid-19 të klubit futbollistik FC Drita, në prag të ndeshjes me Legia Waesawa.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në Poloni.

Postimi i plotë: 

TE GJITHE NEGATIV NE TESTET E COVID-19

Klubi jone FC DRITA dje eshte testuar per testet e Covid-19 ne prag te ndeshjes me Legia Waesawa qe do te zhvillohet ne Poloni.

Sapo morem lajmin e mire se te gjithe te testuarit kane rezultuar NEGATIV. Sfida me Covid-19 eshte fituar dhe tani fokusohemi teresisht per ndeshje.

FORCA DRITA⚪🔵/Lajmi.net/ 

Lexo të tjera