Bota

Daut Haradinaj reagon për arrestimin e Nasim Haradinajt, poston fotografi me të gjatë luftës

0
daut-haradinaj-reagon-per-arrestimin-e-nasim-haradinajt,-poston-fotografi-me-te-gjate-luftes

Deputeti Haradinaj postoi një fotografi ku shihet me babain e vet, tashmë të ndjerë, Hilmi Haradinaj dhe me Nasim Haradinajn.

Fotografi kjo e shkrepur gjatë luftës së fundit në Kosovë, e ku subjektet në fotografi shihen të veshur me uniforma kamuflazhi të UÇK-së.

Gepostet von Daut Haradinaj am Freitag, 25. September 2020

Lexo të tjera