Rozë

David Beckham me urim special për Victorian në ditëlindjen e 47-të

0
david-beckham-me-urim-special-per-victorian-ne-ditelindjen-e-47-te

David Beckham ka bërë një urim romantik për Victorian në ditëlindjen e saj të 47-të, transmeton lajmi.net.

“Urime ditëlindjen nënë. Ne të duam shumë dhe ju meritoni ditën më të mirë. Për nënën dhe gruan më të mirë urime ditëlindjen e 47-të”, ka shkruar David në postim derisa i ka publikuar edhe fotografi.

Ish-futbollisti postoi një imazh teksa shihet në plazh me bashkëshorten e tij e cila dukej në super-formë veshur me veshje ngjyrë të bardhë.

Ndërkohë, Victoria festoi ditëlindjen në Miami me një festë ku të ftuar ishin një numër mysafiresh duke mos munguar edhe blogerja Kim Kardashian.

Ndryshe, çifti janë prindër të katër fëmijëve: Brooklyn Beckham, Romeo James Beckham, Harper Seven Beckham dhe Cruz Beckham./Lajmi.net/

Lexo edhe:

Kim Kardashin i bashkohet festës së familjes Beckham në ditëlindjen e 47-të të Victorias

Lexo të tjera