Rozë

David Schwimmer thotë se xhirimet e ribashkimit të “Friends” do të fillojnë javën tjetër

0
david-schwimmer-thote-se-xhirimet-e-ribashkimit-te-“friends”-do-te-fillojne-javen-tjeter

Xhirimet për episodin e shumë pritur të ribashkimit të “Friends” do të zhvillohen javën e ardhshme, zbuloi aktori David Schwimmer në Graham Norton Show, shkruan The Indian Express.

Kur drejtuesi i emisionit të BBC Graham Norton pyeti Schwimmer rreth “fejesës së tij që bota ka pritur për të”, aktori, i cili luajti Ross Geller, ndau, “Unë do të hip në një avion së shpejti dhe do të xhiroj për Friends Reunion javën tjetër”.

Unë do të takoj të gjithë javën tjetër për herë të parë në shumë vite. ”

David Schwimmer gjithashtu konfirmoi se episodi do të jetë i pashkruar dhe të gjithë, përfshirë Matthew Perry, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox dhe Matt LeBlanc, do të jenë vetë dhe nuk do të luajnë personazhet e tyre.

Por, aktori 54-vjeçar gjithashtu la të kuptohet për një segment surprizë të episodit special./Lajmi.net/

Lexo të tjera