Lajme

Debat i ashpër në mes Rron Gjinovcit e Valon Sylës rreth Hashim Thaçit

0
debat-i-ashper-ne-mes-rron-gjinovcit-e-valon-syles-rreth-hashim-thacit

Gjinovci ka thënë për Thaçin se në bazë të meritave si drejtor politik i UCK’së është bërë milioner dhe president, shkruan Express.

“Thaçi ka qenë drejtor politik i UÇK’së, me ato merita është bërë milioner dhe president. E tash po shkon në Hagë sepse duhet me u përgjigj edhe për ato tjerat cka ka ndodh. Vetëvendosje ka me i thy rekordet, dalë-ngadalë Hashim Thaçi harrohet krejt”, është shprehur Gjinovci.

Nërsa Syla i ka thënë se Albin Kurti e ka kompleks Rugovën dhe Thaçin spse ia kanë zënë vendin.

“Në historinë e Kosovës kanë me u mbajte mend Hashim Thaçi dhe Ibrahim Rugova”.

“Albin Kurti e ka kompleks Rugovën e Thaçin, ia kanë zënë vendin në historinë”, shtoi Syla.

Lexo të tjera