Lajme

Degradon gjuha publike, Tomë Gashi e quan “kondom” Milaim Zekën

0
degradon-gjuha-publike,-tome-gashi-e-quan-“kondom”-milaim-zeken

“Me këso far idiota unë nuk dal në debat”, është shprehur Gashi në T7.

“Gjasa të pakta që të hedhet poshtë aktakuza e Thaçit, andaj nuk duhet shumë intelegjencë të dihet kjo gjë siç pretendon Zeka”, ka thënë Gashi.

Tutje, Gashi për Zekën tha se është monstrum dhe prezervativ për shumë përdorime.

“Ai far njeri është monstrum edhe është kondom për shumë përdorime”.

“Ai është një zbulim i ri që nuk ka pasur deri tash”, shtoi Gashi.

Lexo të tjera