Sport

Deklarata bombë: Cristiano Ronaldo është homoseksual, femrat e bukura i përdor për…(FOTO)

0

Gratë e bukura i përdor për të mbuluar homoseksualitetin e tij. Kjo deklaratë bombë vjen nga Peter Listerman, pronari i një agjencie takimesh që bën lidhje mes personazheve VIP, duke i prezantuar me njëri-tjetrin, kryesisht meshkujt e pasur me modelet.

Ai deklaron se Cristiano Ronaldo pëlqen djemtë e rinj dhe se lidhja që krijoi mes lojtarit dhe modeles Irina Shayk ishte sa për popullaritet.

Në fakt kujtojmë që rreth 4 vite më parë në mediat franceze raportuan një lidhje të Ronaldos me një kikboksier maroken, ndërsa vazhdonte lidhjen me modelen ruse.

“A e takova unë Irinën me Ronaldon? Po, është e vërtetë. Por gjithçka që Ronaldo kishte nevojë ishte mashtrimi për mediat. Ai do djemtë e rinj. Ishte një lidhje sa për syrin e njerëzve dhe televizionit. Irina kishte nevojë për popullaritet dhe Ronaldo nuk donte që të zhgënjente fansat e tij dhe t’u tregonte se nuk është homosekskual, i duhej një femër e bukur në krahë. Ndoshta në kohët e fundit të lidhjes kanë pasur diçka së bashku, por kryesisht ka qenë një lojë e tyre”, është shprehur ai.

Deklarata bombë: Cristiano Ronaldo është homoseksual, femrat e

Deklarata bombë: Cristiano Ronaldo është homoseksual, femrat e

Deklarata bombë: Cristiano Ronaldo është homoseksual, femrat e

Deklarata bombë: Cristiano Ronaldo është homoseksual, femrat e

Deklarata bombë: Cristiano Ronaldo është homoseksual, femrat e

Deklarata bombë: Cristiano Ronaldo është homoseksual, femrat e

Deklarata bombë: Cristiano Ronaldo është homoseksual, femrat e

Lexo të tjera