Rozë

Demi Lovato do publikoj dokumentarin me të cilin zbulon disa nga vështirësitë që ka kaluar

0
demi-lovato-do-publikoj-dokumentarin-me-te-cilin-zbulon-disa-nga-veshtiresite-qe-ka-kaluar

Të mërkurën, u njoftua se Lovato do të jetë subjekt i dokumentarit në YouTube “Originals Demi Lovato: Dancing With the Devil”, transmeton lajmi.net.

Dokumentari do të sigurojë një vështrim të sinqertë në disa nga kohërat më të vështira në jetën e Lovato-s, ndërsa  zbulon traumat e saj të mëparshme dhe rëndësinë e shëndetit të saj fizik, emocional dhe mendor.

“Kanë kaluar dy vjet që kur u bëra ballë për ballë me pikën më të errët në jetën time dhe tani jam gati të ndaj historinë time me botën. Për herë të parë, do të jem në gjendje të shoh kronikën time të luftës dhe shërimit të vazhdueshëm nga këndvështrimi im. Jam mirënjohës që isha në gjendje ta bëja këtë udhëtim për t’u përballur me të kaluarën time ballë për ballë dhe më në fund ta ndaja me botën”, ka thënë Demi./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

 

Lexo të tjera