Rozë

Demi Moore tregon se ish- burri me shtyri të bëj treshe

0

Aktorja 57 vjeçarja, Demi Moore, ishte e martuar me 42 vjeçarin Ashton Kutcher, nga viti 2005 deri në vitin 2013, ku pas divorcit, ai shkoi në mal për ta marrë më shruar dramën emocionale që përjetoi, transmeton Gazeta Metro.


Ai thuhet se ishte një javë larg nga të gjithë, por aktorja përmendi se ajo duhej të merrej me pasojat e sjelljes së tij në martesë.

Demi nuk e fshehu që burri i saj e tradhtonte, por ajo gjithashtu zbuloi se ai e detyroi atë të bënte seks në treshe, për të cilën ajo ra dakord edhe pse nuk e donte vërtet.

Doja t’i tregoja se sa argëtuese dhe sa e shkëlqyeshme mund të jem, por e di që ishte një gabim”.

Një tjetër tjetër gjë që mori vëmendjen e publikut ishte deklarata e saj për jetën intime, ku tha se Ashton i kërkoi asaj të urinonte mbi të.

“Ishte kaq poshtëruese dhe e neveritshme, unë ende kam trauma nga marrëdhënia jonë,” tha Demi kohët e fundit.

Ndryshe, po thuhet se Demi tani është në një lidhje me stilisten Masha Mandzuk, e cila është me origjinë nga Beogradi dhe me të cilën pretendohet se ka birësuar një vajzë./gazetametro.net

Lexo të tjera