Rozë

Demi Rose ҫmendet, gati t’i tregoj pjesët intime

0

Demi Rose

Ajo ka grumbulluar miliona ndjekës në Instagram përmes fotove dhe veshjeve të saj.

Dhe Demi Rose edhe të dielën u shfaq shumë në formë kur pozoj me një palë rroba banjo në Maldive.

Veshjet e zgjedhura të modeles britaneze kësaj radhe ishin me mëngë të plota, por që zbulonin thuajse tërësisht pjesët intime./Bota sot

Image

Lexo të tjera