Rozë

Demi Rose e nis festën e Pashkëve me poza atraktive në bikini

0
demi-rose-e-nis-festen-e-pashkeve-me-poza-atraktive-ne-bikini

Modelja e njohur Demi Rose vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak pozat atraktive, shkruan lajmi.net.

Së fundi, bukuroshja ka postuar disa fotografi, në të cilat u shfaq e veshur me bikini dhe një këmishë të zbërthyer.

Teksa po bënte gati një portokall për ta ngrënë, Demi vuri në plan të parë format trupore.

“Mëngjesi i një fundjave të Pashkëve. Vetëm dëshiroj të them të dua Jesus. Faleminderit për gjithçka që bëre për ne, një admiruese”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera