Rozë

Demi Rose e tepron, heq të gjitha dhe gjoksin e mbulon vetëm me flokë

0
demi-rose-e-tepron,-heq-te-gjitha-dhe-gjoksin-e-mbulon-vetem-me-floke

Kur përmendet emri i Demi Rose, menjëherë na shkon mendja tek format e saj trupore dhe pozat provokuese që sjell, shkruan lajmi.net.

Në Instagram vazhdon të qëndroj tejet aktive andaj edhe imazhet që ndan me ndjekësit marrin vëmendje të madhe.

Së fundmi nuk i la vend imagjinatës pasi hoqi të gjitha dhe gjoksin bombastik e mbuloi me flokë

Demi Rose si duket nuk e ka fare problem një gjë të tillë andaj të shpeshta janë rastet kur shfaqet e tillë./Lajmi.net/

Lexo të tjera