Rozë

Demi Rose josh ndjekësit duke pozuar nga prapa

0

Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në mediat rozë, shkruan lajmi.net..

Ajo përflitet për format trupore bombastike duke joshur fansat e saj me publikimet provokuese që bën në rrjete sociale.

Ajo ka pozuar për Instagram e veshur vetëm me të brendshme në pjesën e poshtë të trupit ku zbulonte thuajse çdo detaj të trupit.

Demi është mjaft aktive në Instagram ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke u shfaqur gjysmë e veshur dhe kështu ka vepruar së fundmi./Lajmi.net/

Lexo të tjera