Rozë

Demi Rose nuk ndalet: Bikinit e bardha ia nxorrën në pah të pasmet dhe gjoksin bombastik

0

Modelja e njohur e Instagramit, Demi Rose, gjithmonë di të befasojë me çdo paraqitje, transmeton Gazeta Metro.


Këtë herë ajo u shfaq provokuese dhe duket e mahnitshme si zakonisht.

E veshur me të bardha, ajo nxori në pah linjat e saj seksi.

Demi Rose nuk heziton herë pas here të tregojë më shumë sesa duhej, dhe duket se e bën këtë me shumë krenari.

Ndryshe, ajo është shumë e komentuar dhe mediat rozë presin me padurim secilin postim të saj për ta bërë lajm./gazetametro.net

Lexo të tjera