Rozë

“Dhëndri” i Kosovës e uron Vjosa Osmanin për postin e presidentes

0
“dhendri”-i-kosoves-e-uron-vjosa-osmanin-per-postin-e-presidentes

Anwar Hadid ka publikuar një postim në storien e tij në Instagram derisa shkruan se Kosova ka zgjedhur  38 vjeçaren për presidente, shkruan lajmi.net.

Ai nuk ka shkruar ndonjë mbishkrim por vetëm se e ka postuar mazhin në Instagramin e tij. Sidoqoftë kjo është një mbështetje shumë e madhe nga modeli i njohur pasi shumë njerëz e ndjekin në rrjete sociale dhe fal tij  mund ta njohin edhe Kosovën.

Ndryshe, Anwar ka muaj që është në lidhje dashurie me Dua Lipën dhe dyshja pothuajse shumicën e kohës e kalojnë së bashku dhe janë të pandashëm.

Rikujtojmë se, Anwar Hadid është vëllai i motrave modele Bella dhe Gigi Hadid./Lajmi.net/

Lexo të tjera