Rozë

Dhurata Dora merr vëmendjen me paraqitje në veshjen sportive

0
dhurata-dora-merr-vemendjen-me-paraqitje-ne-veshjen-sportive

Dhurata dora dihet se është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Paraqitjet në rrjete sociale i ka mjaft të shpeshta, ku ndan imazhe nga përditshmëria apo jeta profesionale.

Ajo eksperimenton shpesh me look-un dhe duket se i shkon çdo stil asaj. Në fotografitë e fundit të publikuara në Instagram, Dhurata shfaqet me veshjen sportive teksa edhe theksoi linjat trupore përmes paraqitjes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Fansat e saj komentuan pozitivisht për dukjen duke pëlqyer fotografitë mjaft shumë./Lajmi.net/

Lexo të tjera