Rozë

Dhurata Dora nis pushimet, zbulohet personi që po e shoqëron

0
dhurata-dora-nis-pushimet,-zbulohet-personi-qe-po-e-shoqeron

Përmes postimeve në profilin e saj në Instagram, Dhurata tregoi se ka filluar pushimet diku në një vend luksoz, shkruan lajmi.net.

Artistja shqiptare publikoi foto dhe video në bikini në të njëjtën kohë zbuloi për ndjekësit e saj të shumtë edhe pak nga pamja e vendit se ku po qëndron.

Në njërin nga postimet, ajo i ka bërë tag grimerit Arbër Bytyqit teksa edhe ky i fundit ka publikuar postime në vendin e njëjtë me këngëtaren.

Arsyeja e këtij bashkimi të dyshes nuk dihet mbase Dhurata Dora është në realizim të ndonjë videoklipi./Lajmi.net/

Lexo të tjera