Uncategorized

Diona Fona me këngë të re së shpejti, zbulon emrin e saj

0

Një këngëtare e re por që mori popullaritet shumë shpejt është Diona Fona, vajza e cila u rrit në Angli por u kthye në Kosovë për të zhvilluar karrierën e saj muzikore, shkruan lajmi.net.

Diona kësaj radhe ka publikuar disa imazhe nga prapaskena e projektit të saj muzikor të zi ku shihet e kuruar mjaft bukur me flokë të gjatë dhe grim të lehtë.

View this post on Instagram

“Ti lun amo jo me Dionen” 💕 #xhani

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe nga përditshmëria por edhe nga karriera, ndërsa së fundmi kishte shpërndarë edhe një video nga seti filmik i këngës së re me titull “Xhani”./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Here’s me on set vibin ☺🎬

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on

Lexo të tjera