Rozë

Diona Fona ndan poza atraktive nga prapaskenat e klipit muzikor “Sheqer”

0
diona-fona-ndan-poza-atraktive-nga-prapaskenat-e-klipit-muzikor-“sheqer”

Diona Fona një këngëtare e re në tregun muzikor që po pëlqehet mjaft shumë, ajo u rrit në Angli por u kthye në Kosovë për të zhvilluar karrierën e saj muzikore, shkruan lajmi.net.

Diona kësaj radhe ka publikuar disa imazhe nga prapaskena e projektit të saj muzikor të ri ku shihet e rregulluar mjaft bukur me flokë të gjatë dhe grim të rëndë.

Ajo para disa minuta ka publikuar disa fotografi provokuese ku shihet në veshjen e zezë, e cila i thekson linjat trupore mjaft shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diona Fona (@dionafona)

Fotografitë morrën mijëra pëlqime dhe komente pozitive për paraqitjen e këngëtares në video klipin e ri të shumëpritur edhe nga fansat e “Përputhen”, pasi Diona ka ftuar konkurrentin e njohur Andin i cili ka shprehur një pëlqim për Jasminën./Lajmi.net/

Lexo të tjera