Rozë

Diona Fona vazhdon me poza atraktive nga prapaskenat e klipit muzikor “Sheqer”

0
diona-fona-vazhdon-me-poza-atraktive-nga-prapaskenat-e-klipit-muzikor-“sheqer”

Diona Fona është njëra ndër këngëtaret e dashura shqiptare, ajo u rrit në Angli por u kthye në Kosovë për të zhvilluar karrierën e saj muzikore, shkruan lajmi.net.

Diona kësaj pasi ka publikuar “Sheqer” po vazhdon të ndajë imazhe nga prapaskena e projektit muzikor të ri ku shihet e rregulluar mjaft bukur me flokë të gjatë dhe grim të rëndë.

Ajo para disa minuta ka publikuar disa fotografi provokuese ku shihet në veshjen ngjyrë vjollce, e cila i thekson linjat trupore mjaft shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diona Fona (@dionafona)

Fotografitë morrën mijëra pëlqime dhe komente pozitive për paraqitjen e këngëtares./Lajmi.net/

Lexo të tjera