Rozë

Don Xhoni publikon projektin “Cash cash”

0
don-xhoni-publikon-projektin-“cash-cash”

Ashtu siç e kishte paralajmëruar, Don Xhoni publikoi projektin e ri muzikor me titull “Cash Cash”, shkruan lajmi.net.

Kësaj kënge, artisti ia shoqëroi edhe videoklipin, ndërsa për tekstin e saj është kujdesur vet Don Xhonim bkurse mix/masterin e punoi Rzon.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Don Xhoni, që pason projektin “Break Down” në bashkëpunim me Enca Haxhinë.

Para publikimit të kësaj kënge, Don Xhoni dhuroi gjëra ushqimore për katër familje në nevojë dhe inkurajoi edhe të tjerët të veprojnë njësoj. /Lajmi.net/

Lexo të tjera