Rozë

Don Xhoni tregon emrin e ‘profesoreshës’ që ka bërë seks me të

0

Reperi nga Drenica, Don Xhoni, njihet si një artist me zë të fuqishëm e i pakrahasueshëm në repturat e tij.


Don Xhoni ka pak kohë që ka debutuar në estradën shqiptare, por mjaft suksesshëm po e vazhdon rrugëtimin e tij.

Që nga fillimi i karrierës së tij, deklarata mbi marrëdhënien me profesoreshën ka pasur një vëmendje të madhe.

Doni në një emision ka treguar emrin e profesoreshës, e cila siç tha reperi e ka lëshuar qytetin dhe nuk jeton më në Kosovë.

Tea quhet profesoresha për të cilën u flit shumë.

Lexo të tjera