Bota

Dorëzohet në Polici kryeprotagonisti i 2 milionëshit, Kadri Shala

0
dorezohet-ne-polici-kryeprotagonisti-i-2-milioneshit,-kadri-shala

Kadri Shala, pronari i kompanisë “LDA Group” me bazë në Llapushnik të Drenasit, është dorëzuar në Policinë e Kosovës.

Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Express dhe T7, vëllai i tij, Bedri Shala.

“Para gjysmë orë është dorëzuar vet në polici. Përkatësisht tek njësiti për Krime Ekonomike”, ka deklaruar për Express, vëllai i Kadri Shalës, Bedriu.

Lexo të tjera