Bota

Douglas Costa lë vendin për Chiesa, kalon te Bayern Munich

0
douglas-costa-le-vendin-per-chiesa,-kalon-te-bayern-munich

Anësori brazilian, Douglas Costa, me shumë gjasë do të rikthehet në ‘Allianz Arena’ për një tjetër aventurë.

Lojtari i Juventus nuk bën pjesë në planet e Andrea Pirlo, prandaj pritet të lë vend për Federico Chiesa, përcjell lajmi.net.

Costa gëzon interesimin e Bayern dhe pikërisht aty pritet të zyrtarizohet sot, ndonëse vetëm në formë huazimi.

Zyrtarizimi i transferimit të Costa është vetëm punë orësh. /Lajmi.net/

Lexo të tjera