Uncategorized

Dragos Savulescu quan Angela Martinin njeriun më të fortë që njeh

0

Modelja shqiptare e njohur botërisht Angela Martini, u martua dy vite më parë me aktorin i cili ka origjinë nga Romania, shkruan lajmi.net.

Ai shpesh herë publikon imazhe me gruan e tij duke e çmuar bukurinë e saj ndërsa në publikimin e fundit ai u shpreh se Angela vlen më shumë se bukuria që posedon, “Duke qëndruar pas meje ajo ishte më e fortë se të gjithë me të cilët jam marrë gjithmonë!
Ka diçka që pastori nuk predikon dhe mësuesi nuk mund të mësojë” shtoi ai.

Angela dhe Dragos shfaqen shpesh së bashku në rrjetet sociale duke deklaruar dashurinë e gjithashtu duke çmuar prezencën e njëri tjetrit në jetët e tyre./Lajmi.net/

View this post on Instagram

♊❤♎

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

Lexo të tjera