Sport

Drejtori i Napoli: Koulibaly qëndron

0
drejtori-i-napoli:-koulibaly-qendron

Drejtori i Napoli, Cristiano Giuntoli, ka dhënë disa komente lidhur me të ardhmen e Kalidou Koulibaly.

Lojtari senegalez lidhet me skuadra si PSG e Man City, por duket se ai do të mbetet në ‘San Paolo’.

“Mendoj se Koulibaly do të qëndrojë këtu”, ka thën Giuntoli, transmeton lajmi.net.

“Ne jemi të lumtur dhe kështu është edhe ai. Besoj se ai do të qëndrojë”, shtoi drejtori.

Qëndrimi i Koulibaly te Napoli rrit në maksimum konkurrencën për Amir Rrahmanin, që në dy ndeshjet e para nuk zuri vend në formacionin titullar. /Lajmi.net/

Lexo të tjera