Lajme

Drenas: Rrah djalin, për shkak se nuk ndjeki mësimet online

0
drenas:-rrah-djalin,-per-shkak-se-nuk-ndjeki-mesimet-online

Dyshohet se i njëjti ushtroi dhunë mbi djalin për shkak se , viktima nuk kishte ndjekur mësimet online.

Me këtë rast djalit i është ofruar tretman mjekësor dhe pastaj është intervistuar në prani të punëtorit të QPS-së dhe avokatit mbrojtës.

I dyshuari ishte larguar nga shtëpia, por ka premtuar se do të paraqitet në stacionin policor lidhur me rastin./Lajmi.net/

Lexo të tjera