Bota

Drenica prezanton trajnerin e ri

0
drenica-prezanton-trajnerin-e-ri

Devolli ka premtuar punë, disiplinë, dhe angazhim për të quar përpara KF Drenicën.

Trajneri nga Gjirokastra, ka falendëruar ish-trajnerin Fadil Rama për urimin që ia bëri më rastin e emërimit të tij në stolin kuq e zi.

Devolli zhvilloi sot mënjeherë seancën e parë stervitore me ekipin. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera