Sport

Drita – Besa, formacionet zyrtare

0
drita-–-besa,-formacionet-zyrtare

Drita do kërkojë të rikthehet në vendin e parë pas dy humbjeve rresht nga Prishtina dhe Trepça, gjilanasit gjenden në pozitën e tretë me 44 pikë, transmeton lajmi.net.

Besa po vuan këtë sezon, ata gjenden në pozitën e fundit me shtatë pikë.

Formacionet zyrtare te klubeve./Lajmi.net/

Drita: Maloku, Blakqori, Cuculi, Limani, Ajzeraj, Namani, Vucaj, Fazliu, Haxhimusa, Rexha, Shabani.

Besa FC: Kolaj, Ajdini, Rajovic, Halili, Maliqi, Salihu, Sheqerrolli, Brruti, Syla, Qorri, Tahiri.

Lexo të tjera