Sport

Drita publikon rezultatin e testeve për COVID-19

0
drita-publikon-rezultatin-e-testeve-per-covid-19

Drita ka njoftuar se komplet skuadra është testuar për COVID-19 dhe rezultati është negative.

Skuadra nga Gjilani është e gatshme për ballafaqimin ndaj Sileksit në kuadër të eliminatoreve për Europa League, transmeton lajmi.net.

Njoftimi i plotë:

Dalin rezultatet e testeve per COVID-19

Dje klubi jone i eshte nenshtruar testeve ne prag te ndeshjes me Sileksin ne kuader te Europa League dhe sapo kemi marr rezultatet e testeve per COVID-19 dhe te gjithe kemi rezultuar NEGATIV.

Jemi gati per ndeshje!

FC DRITA /Lajmi.net/

Dalin rezultatet e testeve per COVID-19Dje klubi jone i eshte nenshtruar testeve ne prag te ndeshjes me Sileksin ne…

Gepostet von Drita FC am Dienstag, 15. September 2020

Lexo të tjera